Підземний перехід у Сумах ремонтуватимуть знову

У Сумах знову ремонтуватимуть підземний перехід, що на перехресті вул. Героїв Сумщини і Харківської біля фонтану «Садко». Взимку цього року прокуратура викрила на шахрайстві підприємство, що займалось його реконструкцією. Реконструкцію підземного переходу розпочали у серпні 2016, восени роботи завершили . Тоді використали близько 200 тис грн. У жовтні цього року у суді прокуратура довела: на будівельних матеріалах підрядник зекономив.

Михайло Моісеєв, прокурор Сумської місцевої прокуратури повідомив: “Була призначена судово-економічна експертиза під час якої було встановлено, що дійсно виконавець робіт завищив обсяги, та суму на матеріали, на загальну суму на 150 тис грн ; за ініціативою місцевої прокуратури було укладено угоду між представником організації, за якою підприємство сплачує до місцевого бюджету завдану шкоду у 150 тис грн, беззастережно визнає провину і сплачує штраф 8500грн у якості покарання “.

Замовником реконструкції цього об’єкту було Управління капітального будівництва міської ради. Вони ж і обирали переможця на тендері. Віталій Шилов – начальник управління телефоном повідомив, що це фінансові справи підприємця і вони до цього відношення не мають. У «Гермесі», що займалося реконструкцією, слухавку не беруть, за вказаною адресою двері зачинені. По приїзду знімальної групи вимкнули світло.

Від листопада 2016 року підземка на балансі дочірнього підприємства «Паркінг» КП «Дрібнооптовий». Директор його зазначив: “На наступний рік плануємо реконструкцію, якщо будуть виділені кошти, то будемо далі реконструювати, підтримуємо те, що є, той ремонт, щоб воно не розсипалось”.

Наразі у підземці вода на підлозі, облущена штукатурка на стінах і стелі, недоремонтовані східці.

comments powered by HyperComments