Пішов у декрет заступник прокурора області, якого мали звільнити

У декрет замість звільнення пішов Сергій Маслюк – заступник прокурора Сумської області. Наказ про це 27 грудня підписав прокурор Сумської області – Віталій Матвійчук.

Наталя Науменко, прес-секретар прокурора Сумської області повідомила: “У нас вже є заява заступника прокурора області про необхідність надання йому відпустки по догляду за дитиною,  без збереження грошового забезпечення. Прокуратура Сумської області не має законних підстав для відмовлення такої заяви”.

Рішення звільнити Сергій Маслюка прийняла комісія прокурорів 20 грудня. Тоді серед причин назвали: порушення розпорядку прокуратури, внесення в декларацію недостовірних відомостей та притягнення чоловіка  до кримінальної відповідальності за шахрайство та підробку документів. Додам, сьогодні 27 грудня прокуратура  направила до суду обвинувальний акт у справі Сергія Маслюка – з приводу підробки лікарняного. У документі зазначено, що він лікувався в інфекційному відділенні однієї із лікарень Сум, а насправді був у м. Яремче, Івано-Франківської області й отримав 20 тис. грн за лікарняний.

comments powered by HyperComments