АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

«По суті»: Фестиваль вуличної їжі в Сумах

Третій «Квітень Суми фест». 22 квітня в дитячому парку «Казка» частуватимуть вуличною їжею з благодійною метою. Планується виступ сумських музичних гуртів, майстер-класи для дітей та представлення кухонь світу. Хто готує, хто смакує – деталі заходу від співорганізаторів фестивалю. у студії “Слободи-FM” Юлії Левківської та Юлії Левченко.

– Розкажіть, будь ласка, які ж страви будуть представлені на заході. Хто пригощатиме?

Ю. Левківська: Цього року ми підійшли до цього питання з усією відповідальністю. Нам хотілося запросити максимальну кількість закладів харчування Сум. Й тому ми обійшли з Юлею всі міські заклади харчування. Звісно, багато хто не погодився, але нам достатньо. Всі охочі будуть ласувати українськими стравами, також буде представлена польська кухня. До нас долучилися студенти коледжу та університету.

– Крім частувань, буде ще й розважальна програма. Що готуєте, якими родзинками будете дивувати?

Ю. Левченко: Так, ми готуємо розважальну програму. Крім майстер-класів, сімейних конкурсів, буде «Бабусине подвір’я» – можна буде подивитися, сфотографуватися. Також буде фотозона й одна дуже цікава родзинка заходу – «Шлюб на один день»…

– Наскільки охоче самі заклади харчування охоче відгукнулися на пропозицію взяти участь у фестивалі? Й не завжди, кошти ,покладені до скриньки, відповідають тій ціні за смаколик?

Ю. Левківська: Ми просто домовилися, що кожен заклад має сплатити фіксовану суму. Дійсно, інколи вона виправдовує себе, інколи ні. Але виходить так, що одні й ті ж партнери з року в рік. Є багато інших класних підприємців, але практика показує, що вони до такого формату поки що не готові.

comments powered by HyperComments