АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

«По суті»: говоримо про три дні відпочинку та релаксу на природі.

У передачі «По суті» мова піде про фестиваль психології та творчості «Кульбаба». Кілька днів релаксу та гармонії на природі допоможуть відійти від виснажливих буднів та навіть, відкрити щось нове для себе. Що саме? Про родзинки та особливості заходу розповість організатор заходу Олена Лузан.

Формат фестивалю цікавий та незвичний. Тож чого чекати цього року його учасникам?

О.Л. Фестиваль «Кульбаба» буде проходити всьоме. Це дружній атмосферний захід. Хто до нас приїздить, той говорить, що це родинний фестиваль. Це фестиваль розвитку, відпочинку, де поєднуються психологія та творчість. Наший захід проходить серед природи під відкритим небом.

Кого запросили в якості тренерів, хто буде давати майстер-класи?

О.Л. Цього року ми трішки змінили формат. Минулого року було три секції майстер-класів. Цього разу буде дві – ранковата вечірня. Дуже багато буде тренерів із Харкова, Києва, Івано-Франківська. Ми плануємо заявити нову тему – це буде кундаліні-йога з Сум. Сподіваюся, що буде акро-йога зі столиці.

Хто може долучитися до заходу та взяти участь?

О.Л. Взяти участь у фестивалі може будь-хто. Тренерів ми вже набрали, програму можна подивитися в інтернеті. До нас можна приїхати в якості просто учасника, волонтера, музиканта. На Фейсбуці є електронна анкета, її потрібно заповнити й надіслати нам. Або зайти в анти кафе «ДОМ» та залишити там свою заявку.

comments powered by HyperComments