Побили депутата Вячеслава Калініченка у Сумах


Вчора ввечері близько 22.30 у дворі будинку по вулиці СКД напали на представника партії «Батьківщина» в Сумській міськраді Вячеслава Калініченка.

«Видела моя женаОн стоит красная машина, чёрненькая, потом красная. Вот там обломали, там начали его бить, а может начали бить ещё в арке, никто не знает, он же кричал, почему она и услыхала. Она услыхала «помогите-помогите!». Когда выглянула – уже были возле машины. Там что-то обломали, то ли зеркало, то ли ещё что-то. Он там за голову держался, его били-били и от до сюда били с её слов. А дальше они убежали», – каже мешканець будинку на вул. СКД, 6.

«Сам він пояснив, що коли повертався додому, побачив двох невідомих чоловіків, вони були вдягнені в куртки з капюшонами. Без будь-яких пояснень вони накинулись на нього та побили палицями залізними. Чоловіка доставили до лікарні. У нього констатували закриту черепно-мозкову травму, забійну рану голови та перелом пальця», – каже речник ГУ Нацполіції Сумщини Ельвіра Біганова.

 Вячеслав Калініченко знаходиться у нейрохірургічному відділенні Сумської обласної лікарні. Про свій стан здоров`я лікарям розповідати заборонив.

” Враховуючи тілесні ушкодження, їх тяжкість а також локалізацію ударів, а це понад 12 ударів, які локалізовані в області голови потерпілого, у зв`язку з цим вчинене правопорушення перекваліфіковано на «замах  на вбивство, вчинене групою осіб за попередньою змовою».  Санкція статті за даною кваліфікацією передбачає до довічного позбавлення волі”, – каже начальник відділу прокуратури Сумської області Андрій Шапошник.

Зазначимо: Калініченко Вячеслав Анатолійович
володіє земельною ділянкою  площею 775 квадратних метри. Із транспортних засобів у чоловіка зареєстровано 3 авто. Toyota Camry 2015  року випуску. Вантажний автомобіль Mercedes-benz Sprinter 2004 року та легковик Renault Dokker 2016 року. Чоловік є засновником ТОВ «Регіональний шинний склад» і приватного підприємства «Агропромислова компанія «Агротехніка». За 2016 рік задекларував понад 8 мільйонів гривень доходів. Із них майже 900 тис. грн. – від підприємницької  діяльності. Понад 7 мільйонів гривень  – поворотня фінансова допомога.  Майже 100 тисяч  гривні від продажу автівки та земельної ділянки.  Ще майже 200 тисяч  гривень – кредит.   Серед задекларованих грошових активів – 8,5 млн. Із цих коштів майже 8 з половиною мільйонів  гривень  – гроші позичені третім особам. Майже 30 тисяч гривень   – гроші на рахунках у двох банках. З січня 2008 року дотепер – член партії «ВО «Батьківщина». Є депутатом міськради.

 

comments powered by HyperComments