АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Польські медалі «мисливців» на лис», кропивницькі досягнення легкоатлетів, латвійські досягнення гирьовиків – спортивному дайджесті


У Польщі відбувся чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування. Змагались дорослі, юніори та юнаки. У складі збірної команди України виступало п’ять представників Сумщини. Анатолій Поповченко здобув повний комплект нагород в особистому заліку та «золото» в командному заліку серед юніорів. Максим Редька став «срібним» призером в індивідуальному заліку і став чемпіоном у команді. Єгор Редька здобув командне «золото» серед юнаків. Ельвіра Ничипорук стала «бронзовою» призеркою в «індивідуалці» і чемпіонкою в команді юніорок.

У латвійському Даугавпілсі завершився чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих та юніорів. Поміж 21 країни-учасниці (у змаганнях взяли участь 337 спортсменів) за загальним командним показником Україна посіла почесне ІІ місце в обох змаганнях. Українські спортсмени вибороли 15 «золотих» медалей, 18 — «срібних» і 4 – «бронзові». «Срібним» призером Чемпіонату Європи з гирьового спорту став Андрій Горовий з Тростянця.

У Рівному стартував чемпіонат України з боксу серед молоді. Нетривалим він виявився для представника Сумщини на турнірі роменчанина Андрія Соломки. Вже в першому поєдинку у ваговій категорії 64 кілограми наш земляк поступився Дмитру Самбурі з Миколаївщини.

Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив склад збірної команди країни, яка 10 червня у білоруському Мінську візьме участь у Кубку Європи з бігу на 10 тис. метрів. До складу команди включені четверо чоловіків і четверо жінок. Зокрема за медалі в столиці Білорусі поборються уродженець Сумщини Дмитро Лашин і студентка СумДУ Вікторія Калюжна. Нагадаємо, Вікторія нещодавно була визнана кращою атлеткою України в квітні місяці. Серед чоловіків на цю нагороду претендував і Дмитро, але в опитуванні він поступився Миколі Нижнику.

У Кропивницькому завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат до 18-ти років. Атлети Сумської області здобули на доріжках і в секторах стадіону «Зірка» сім медалей різного ґатунку.  В одному та двох кроках від п’єдесталу пошани завершили змагання зі спортивної ходьби на дистанції 5 000 метрів Аліна Ткач та  Анастасія Лукашевич. У юнаків на вдвічі довшій дистанції Ігор Гончаренко здобув «бронзу». В бігові на півтори тисячі метрів «бронзовий» час показала Валерія Кравченко. На стометрівці у дівчат Вікторія Луніка фінішувала третьою, а на дистанції 200 метрів – другою. В метанні диску Олексій Кирилін здобув «золото», а Євген Максименко – «срібло». В штовханні ядра Олексій здобув ще одну «золоту» медаль.

comments powered by HyperComments