АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Поразка «Барси», перемога «Вікторії» та футбольний календар

В матчі шостого туру першості України з футболу серед команд  U-19 сумська «Барса» на виїзді поступилась «Черкаському Дніпру». Команда Юрія Зінченка пропустила в середині першого тайму і цей гол виявився єдиним в зустрічі. Після п’яти зіграних матчів (у «Барси» в запасі є одна гра) сумчани йдуть на пятому місці на два пункти поступаючись харківському «Геліосу» та «Маолдісу» з Дніпра. Наступної середи на своєму полі «Барса» прийматимє лідера групи – харківський «УФК-Олімпік».

У перенесеному матчі чемпіонату Сумської області з футболу «Вікторія» в Миколаївці приймала «Локомотив» з Кролевця. В першому таймі голів команди не забивали. Але після тричі м’яч побував у сітці воріт гостей. Спочатку ударом з «точки» рахунок відкрив Андрій Нелін. Після цього «дубль» оформив Тарас Михайлюк. В підсумку – 3:0 на користь «Вікторії», яка до шести очок збільшила відрив від «Агробізнесу TSK». Останній при цьому зіграв на дві гри менше за миколаївців. 25-го жовтня претенденти на «золото» зіграють між собою в Ромнах.

Тим часом в суботу, 21-го жовтня, лідери аматорського футболу Сумщини закриють перше коло чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. В Ромнах, на полі стадіону імені Окіпного «Агробізнес TSK», якій очолює турнірну таблицю другої групи, прийматиме команду яка йде на третьому місці – Факел з міста Липовець Вінницької області. Наразі суперник відстає від роменчан на чотири залікові очки. Гра в суботу розпочнеться о 15:00. Паралельно «Вікторія», яка поступається «Агробізнесу»,  за рахунок гіршої різниці «забитих/пропущених» м’ячів прийматиме команду з іншого «полюса» турнірної таблиці – київський «Рубікон».

Відбулось жеребкування кубку України з футболу серед аматорів в ході якого визначили команди-господарів перших матчів та матчів-відповідей 1/4 фіналу сезону 2017/2018. «Вікторія» з Миколаївки, яка в чвертьфіналі зіграє з «Металургом» із Запоріжжя перший матчі проведе в гостях. Перші матчі цієї стадії турніру заплановані на 11 квітня 2018 року, матчі-відповіді – на 18 квітня. У разі виходу у півфінал турніру наші земляки зіграють з переможцем пари «Кристал» (Херсон) – «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська область). В минулому розіграші кубкового трофею команда з Миколаївки дійшла до ¼ фіналу де поступилась «Новій Поліції» з Кропивницького.