Постачальник тролейбусів має сплатити 327 тисяч пені сумському “Електроавтотрансу”

Господарський суд Волинської області нарахував ТОВ «СП« Янікс» пеню у розмірі 327 тисяч гривень за затримку у поставках чотирьох тролейбусів для сумського «Електроавтотрансу». Привезти до міста транспорт підприємство-переможець тендеру мало до 20 червня цього року. За фактом зобов’язання виконало на 1 та 2 місяці пізніше.
«У зв’язку з цією несвоєчасною поставкою було нараховано штрафні санкції підприємству у зв’язку з несплатою штрафних санкцій розмір яких становить трохи більше 327 тисяч гривень прокуратурою сумської області подано позовну заяву про стягнення у примусовому порядку зазначеної нарахованої суми. Рішенням господарського суду волинської області від 14 грудня поточного року позов заступника прокурора задоволено в повному обсязі», – повідомив заступник начальника відділу прокуратури Сумської області Дмитро Карпенко.
Аби оскаржити рішення суду, СП «Янікс» має 30 днів. Почути ж думку представників підприємства нам не вдалося. За одним зі стаціонарних телефоні, вказаних у Державному реєстрі юридичних осіб, нам повідомили: підприємство за цією адресою там більше не знаходиться. Контактні мобільні телефони – не відповідають. Шукає керівників «Яніксу» і директор «Електроавтотрансу» Віталій Однорог.
«Ми не можемо додзвонитись, вони мабуть змінили всі номера телефонів. Вони кудись зникли – чому прокуратура цим займається, бо ми б не змогли добитися такого результату. Добре, що на підприємство повернуться кошти, які заборгував СП «Янікс» – Куди направите ці 300 тисяч? – На розвиток підприємства, на оновлення, на запчастини», – зауважив директор КП «Електроавтотранс» Віталій Однорог.
Чотири тролейбуси стали міському бюджету у 17 мільйонів 460 тисяч грн. Це – машини білоруського виробника. СП «Янікс» був посередником.

comments powered by HyperComments