АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Працівники Сумського НВО перекрили дорогу через заборгованість зарплати


На вулиці Металургів в Сумах на пішохідному переході працівники машинобудівного заводу паралізували рух. Таким чином вимагають виплатити зароблені гроші. Мають заборгованість у 5 місяців.  З  16.30 вони ходили з одного боку дороги до іншої.  Комунальний транспорт не пропускали.

Працівниця Сумського НВО Алла Бабошко каже: “От с декабря месяца нам не дают зарплату. Даже  по частям”.

Микола Скляр, працівник Сумського НВО розповідає: « Мы хочем, чтобы нам возместили зароботную плату, потому что нам детей нечем кормить». 

Через годину до мітингуючи вийшов представник заводу.

 “Вся надежда была на украинские заказы. К сожалению, украинские заказы у нас не дают. Поэтому, выживаем. Сегодня перечислены  средства НДС и с завтрашнего дня начнется начисление 50 процентов декабрьской зарплаты”, – повідомив Сергій Підкуйко, директор з персоналу Сумського НВО.

Після того, як люди отримали таке повідомлення, вони продовжили перекривати дорогу ще кілька годин.
Нагадаю, на прес-конференцїї  31 березня, члени незалежної профспілки заводу розказали про чотиримісячну заборгованість зарплати. У поліції ж зараз розслідують два провадження: одне за статтею безпідставна невиплата заробітної плати, вчинена умисно керівником підприємства. Інше – за фактом привласнення коштів.

comments powered by HyperComments