Працівники ЗМІ зіграли у футзальному турнірі

Футзальний турнір до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку – зіграли у Сумах. Три команди медійників зустрілись на майданчику футбольного центру «Барса».

Усього на майданчику зустрілися три телекомпанії: «СТС», «Майбуття» та «UA:Суми».

Зіграли по дві гри, кожен із кожним. Спершу зустрілися «UA:Суми» та «Майбуття» – перемога дісталася другим, із рахунком 4:6. Потім вони ж виграли у «СТС» – 7:0.

Вадим Півненко, капітан команди «Майбуття», говорить: «Це любительський футбол. Ми граємо у своє задоволення. Тут немає завдання когось перемогти. Головне завдання зіграти, провести час. Він об’єднує всіх журналістів, телекомпанії. Тобто, ми зустрічаємось, спілкуємось, проводимо спільно час. Не тільки зараз, а й влітку ми проводимо чемпіонати».

Представники «Суспільного» виграли у телекомпанії «СТС» – 9:2.

Микола Ніколаєнко, капітан команди «СТС», каже: «Це дуже класна традиція. Треба частіше робити такі турніри. У нас два професійних свята за рік. Нас не так вже й багато. Треба більше робити футбольних змагань, може, й волейбольних, може, ще інших. Це згуртовує наш колектив».

Рівень гравців – аматорський, але щороку він покращується, – такої думки головний суддя змагань – Олег Паращенко: «Це вже не перший турнір, який ми допомагаємо зробити. Рівень росте, масовість видно відразу. Є бажання футболістів. Від роботи відволіклилися, прийшли, поспілкувалися, пограли в футбол».

comments powered by HyperComments