ОСТАННІ НОВИНИ

Професійний, аматорський та дитячо-юнацький футбол

Команди Сумщини в 16-му турі першої ліги взяли на двох одне очко – «Суми» програли, «Нафтовик» розписав «суху» нічию. Аби відкрити рахунок у матчі «Арсенал-Київ» – ПФК «Суми» футболістам київської команди знадобилась одна хвилина і дві секунди. Подвоїли рахунок на табло кияни на 26-тій хвилині гри. Після перерви Юрій Башман, скоротив відставання. На 83-тій хвилині господарі встановили остаточний рахунок в матчі – 3:1, на користь «Арсеналу». Охтирський «Нафтовик-Укрнафта» в гостях гра з «Черкаським Дніпром». Охтирчани розписали третю безгольову «мирову» поспіль і п’яту в сезоні. В матчах сімнадцятого туру «Нафтовик» 15-го жовтня прийматиме «Колос» з Ковалівки, «Суми» наступного дня – «Черкаський Дніпро».

«Агробізнес ТСК» припиняє боротьбу за кубок України з футболу серед аматорських команд. Підопічні Валерія Кліщенка як вдома, так і в гостях програли запорізькому «Металургу» з рахунком 1:3. На п’ятій хвилині матчу на «Славутич-Арена» роменчани заробили пенальті, але Агіл Велієв реалізувати його не зміг. З двадцять сьомої по тридцять четверту хвилину «металург» Едуард Сарапій оформив «дубль». На це «Аргобізнес» відповів голом Сергія Савченка на тридцять шостій хвилині. Остаточний рахунок в матчі – 3:1 на користь «Металургу» – на сімдесят восьмій встановив Владислав Ігнатьєв. Таким чином «Агробізнес ТСК» не зустрінеться з «Вікторією» з Миколаївки у ¼ фіналу кубкового турніру. Миколаївці, які за сумою двох матчів з рахунком 7:4 перемогли «Єдність» з Плисок, зіграють в чвертьфіналі з «Металургом. У разі виходу у півфінал підопічні Артема Радіонова зустрінуться з переможцем пари «Гірник» (Кривий Ріг) – «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська область). Нагадаємо, в минулому розіграші аматорського кубку «Вікторія» дійшла до чвертьфіналу.

Напередодні зіграні чергові матчі Першості України з футболу серед команд U-19. За підсумками матчів середи сумська «Барса» вийшла на третє місце турнірної таблиці групи «3». Підопічні Юрія Зінченка на одне очко відстають від «Черкаського Дніпра» і на чотири від лідера третьої групи – харківського «УФК-Олімпік». 18-го жовтня сумчани в матчі шостого туру першості в гостях зіграють з «Черкаським Дніпром».

На полях футбольного центру «Барса» визначили переможця та призерів турніру пам’яті Миколи Курасова. За трофей вели боротьбу команди 2006-го року народження з Сум, Охтирки, Липової Долини та Харкова. В останній день турніру харківський «Майстер м’яча» розписав дві «мирові» – з сумськими «Барса-2» та «КДЮСШ «Суми» (2:2 та 0:0 відповідно). З рахунком 3:1 завершились матчі «Тайфун» (Липова Долина) – «Нафтовик» (Охтирка) та «Барса-2» (Тайфун). Нарешті «Нафтовик» мінімально програв першій команді сумського футбольного центру. Таким чином «Барса-1» вигравши всі п’ять матчів посіла перше місце і здобула «Кубок Миколи Курасова». При цьому підопічні Андрія Шуренкова забили 19-ть м’ячів і пропустили- один. За кращою різницею «забитих/пропущених» «Майстер м’яча» обійшов другу команду «Барси» в боротьбі за «срібло». Нижче призової трійки в підсумковій таблиці розташувались «Тайфун», «Нафтовик» та «КДЮСШ «Суми». Микола Курасов як гравець виступав за «Колос» (Павлоград), «Металург» (Дніпродзержинськ). Працював тренером у «Металургу», сумських «Автомобілісті», «СБТС», ФК «Суми». Працював з дітьми в ДЮСШ №3, СДЮШОР «Зміна, футбольному центрі «Барса». Піхов з життя два роки тому. Йому був шістдесят один рік.