АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Прозорий конкурс на очільника ЦДМ вимагають у Сумах


Прозорий конкурс. Таке вимагають представники громадських організацій та кандидати у директори Центру дозвілля молоді. Вимагають від міського голови.

Дмитро Тіщенко, кандидат на посаду, говорить, що конкурс на заміщення посади директора не оголошений, але з деяких джерел відома інформація проте, що є спроби у міської влади призначити туди людину поза конкурсом. Вони вирішили подавати свої кандидатури для того, щоб створювати якусь конкуренцію і паралельно вимагають оголошення прозорого конкурсу.

Ігор Ганенко, кандидат на посаду, розповів, що конкурс взагалі не передбачений процедурою, тобто директори комунальних установ підписується міським головою за поданням того чи іншого відділу. У цьому випадку маємо відділ молоді та спорту, тобто начальник відділу робить подання кандидатури, яку він вважає за доцільне і міський голова має 30 днів на підписання цієї кандидатури або не підписання. Якщо є інші кандидати, це означає, що у місті є молодіжна політика.

Діана Дубинська, кандидат на посаду, розповіла, що для того, щоб проводити конкурс потрібно трошки змінювати процедуру, це повноваження міського голови. Дійсно було б, звичайно, краще зробити конкурс.

Олександр Лисенко, Сумський міський голова, повідомив, що треба всі кандидатури обговорити, і до нього звернулися представники різних громадських організацій проте, щоб вони обговорили всі кандидатури, щоб не було однієї кандидатури. Це буде на базі відділу молоді та спорту. Комісія у стадії створення.

Володимир Феськов, член ГО «Інститут політичної освіти», говорить, що конкурс не обов’язковий. Але наявність такого конкурсу свідчить про реальне і надійне бажання голови, депутатів місцевої ради обирати найкращих.

Олександр Такул, керівник ГО «Центр соціального партнерства», розказав, що треба зробити публічний процес. Призначення за партійною ознакою, це ми пережили з «Партією регіонів».

Зазначу, що Марина Попатенко, екс-директор Сумського міського центру дозвілля молоді, офіційно звільнилася 28 квітня. Очолювала установу з 2012 року. Розповіла, що її призначили розпорядженням міського голови.

Нагадаю, за часів Олександра Лисенка у Сумській міській раді проводили конкурс на заміщення вакантних посад директорів комунальних підприємств двічі – коли призначали керівника в «Електроавтотранс», а також директора «Міськсвітла». Такого вимагали у тому числі члени громадських експертних комісій. Від вересня 2016 року на сайті міської ради розміщений проект рішення міської ради, яким пропонується директорів комунальних підприємств та установ обирати на конкурсі й документ був унесений до порядку денного вересневої сесії. Досі його не проголосували. І для довідки, 13 травня начальник відділу прес-служби Сумської міської ради Ігор Ганненко був обраний очільником Сумської обласної молодіжної організації «Батьківщина Молода».

comments powered by HyperComments