Реконструкція “Романтики”: прокуратура звернулася до суду


Прокуратура області вважає договір із фірмою “Топаз”, що виграла конкурс на реконструкцію, недійсним і доводитиме це в суді.

“Відсутні у  документації конкурсних торгів та у комерційній пропозиції учасника заходи з охорони навколишнього середовища, порушення вимог закону «Про запобігання корупції» та про публічні закупівлі відсутня, у переможців торгів антикорупційна програма, а така програма вимагається оскільки предмет закупівлі, його вартість, складає більше 20 мільйонів гривень”, – розказав начальник відділу організації представників  прокуратури Олександр Макаренко.

 

“Тендерний комітет засідав і цю програму “Топаз” надавав. Антикорупційна програма має бути, але це не є основним документом, завдяки якому, можна скасувати торги”, –відповів начальник управління капітального будівництва Сумської міськради Віталій Шилов. Відсутність заходів з охорони навколишнього середовища, посадовець пояснив тим, що фірма не буде змінювати геометричні параметри, а працюватиме з тими інженерними мережами, що були і до сьогодні. Тому, причин пошкоджувати навколишнє середовище, Віталій Шилов не бачить.

Директор “Топазу” Микола Сіроштан коментувати позов прокуратури не захотів. Суд має почати слухати цю справу за півтора тижні.

 

comments powered by HyperComments