Репетирували бал «Лідерів учнівського самоврядування»

 

Репетирували бал «Лідерів учнівського самоврядування». Він на міському рівні відбуватиметься вперше. Розпочинають завтра о 16.00 у Палаці дітей та юнацтва. Серед учасників – школярі 14-17 років. Усього 21 пара. Тема балу – світське життя 19 століття.

Лариса Ніколаєнко, заступник директора Сумського палацу дітей та юнацтва зазначила: “Ми запросили одну пару з кожної школи, тих активних старшокласників від 14 до 17 років. Вони є помічниками педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи,  щоб заохотити їх, зробити їм свято;для кожного учасника було попередньо оголошено дрес-код, для хлопців біла сорочка з метеликом будь-якого кольору, темні класичні штани та взуття, для дівчат це сукня”. 

Вікторія Левенець, хореограф говорить: “Починаємо ми з полонезу, потім будемо танцювати вальс, польку, проводити майстер класи з квік-степу, свінгу. Взагалі, я вважаю, що учасники готові, зважаючи на те, що не всі діти мають здібності до хореографії, не всі раніше займалися танцями, але всі дуже наполегливо працювали “.

comments powered by HyperComments