АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Роменські депутати голосували за недовіру міському голові

Недовіра міському голові. Депутати Роменської міськради голосували про таке. Втім для дострокового припинення повноважень Сергія Салатуна не вистачило голосів. Ініціатор проекту рішення – фракція «Свобода». Михайло Півнюк, голова фракції, розповів, що набрали 20 голосів – більшість ради виступила за зняття міського голови. Три – утрималися, п’ять – проти. Голосування таємне. По роботі його вони не задоволені. Основний критерій цього рішення – це не задоволення роботи міського голови, як на посаді, тобто всі їхні звернення, нарікання, прохання до міського голови залишалися без відповіді.

Роменський міський голова це не прокоментував – послався на зайнятість. Нагадаю, військова прокуратура підозрює Сергія Салатуна у вимаганні та отриманні 50 тисяч гривень від регіонального менеджера однієї з компаній за дозвіл виконкому завести телекомунікаційні мережі у райцентр. Зараз Сергій Салатун під заставою у 145 тисяч гривень.

Ігор Галичанський, воєнний прокурор Сумського гарнізону, говорить, що стосовно Сергія Салатуна військовою прокуратурою у минулому році було відкрито кримінальне провадження за статтею 368 ч. 3 ККУ – одержання не правомірної вигоди. Досудове слідство кримінального провадження триває. Санкція статті передбачає покарання від 5 до 10 років. Інших кримінальних проваджень стосовно Салатуна військовою прокуратурою не розслідується.

comments powered by HyperComments