Розбили скляну зупинку на вул. Героїв Сумщини

/iframe>Розбили зупинку. У Сумах на вулиці Героїв Сумщини, біля обласної наукової бібліотеки, невідомі розтрощили зупинку громадського транспорту.

Володимир Кузьменко, спеціаліст відділу комунікацій Сумського відділу Нацполіції в Сумській області: “повідомлення про те, що невідомі зловмисники розбили скло на зупинці надійшло до поліції в суботу вранці, очевидно сама подія сталася вночі з п’ятницю на суботу, повідомлення було зареєстровано, зараз розшукуються, причетні до цього хуліганства”.

Робили зупинку за гроші міського бюджету. Як зазначено у реєстрі чинних договорів, вона коштує 86,5 тис. грн. Роботи виконував ФОП Петренко на замовлення Департаменту інфраструктури міста.

Олександр Петренко – виконавець робіт зазначив, що нове скло без доставки та встановлення коштуватиме 6 тис грн, всього із Департаментом інфраструктури на цей рік у них договір на 10 таких зупинок.

Коментар Департаменту інфраструктури нам отримати поки не вдається. Впродовж дня директор слухавку не бере – його заступники без дозволу керівника спілкуватись з нами відмовились.

comments powered by HyperComments