АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Розгляд позову про тарифи у маршрутках ФОП “Олійник” відклали


Розгляд позову Олександра Чеботарьова з приводу визнання незаконним і скасування рішення виконкому про підвищення вартості проїзду у маршрутках, що обслуговує ФОП “Олійник” відклали. Причина – міська рада оприлюднила оголошення про оскарження 5 днів тому, за процедурою – мало минути 7. Позивач і представник виконавчого комітету не заперечували проти продовження слухання. Проти виступив представник перевізника.
«Прошу врахувати думку, що будь-яка особа, яка може за цих підстав скасувати рішення суду в апеляційному порядку. Тим самим, я вважаю, що потрібно бути додержана процедура відповідних оголошень для того, щоб слухати справу по суті»,- прокоментував представник перевізника Борис Цимбал.
Через це суддя справу відклав до 29 червня. Чому оприлюднили пізно представник виконавчого комітету коментувати Олег Харченко відмовився.
Нагадаємо, ФОП “Олійник” обслуговує маршрути № 2, 9, 21 та 17-А. Це – другий позов, який наразі вивчає Зарічний районний суд м. Суми. Аналогічний минулого тижня розглядали в цьому ж суді щодо ПП «Согор».

comments powered by HyperComments