Розпочалась реєстрація абітурієнтів на пробне ЗНО


Із 9-го січня цьогорічні абітурієнти можуть реєструватися на пробне ЗНО, яке відбудеться у березні. Триватиме реєстрація до 31-го січня на сайті Центру Оцінювання Якості Освіти. 24-го березня – тестування з української мови та літератури,  31-го березня – один на вибір: математика, іноземна мова (на вибір), біологія, історія України, географія, хімія.

Результати тестування будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня та 6 квітня. Вартість за один предмет – 129 гривень.

Результати пробного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО-2018 триватиме з 22 травня до 13 червня. Реєстрація на нього розпочнеться 6 лютого та триватиме до 19 березня. Вперше, у цьому році відбудеться локальний експеримент – абітурієнти із вадами зору зможуть скласти тести, видрукувані шрифтом Брайля.

За словами директора Харківського центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, це буде пробний експеримент, яких проходитиме лише у Харкові. І меньше 10 осіб виявили бажання скласти тести видрукувані шрифтом Брайля.

comments powered by HyperComments