Секретар міськради Андрій Баранов залучив на свій захист другого адвоката


Сьогодні у Зарічному районному суді міста Суми вкотре відбулось засідання по справі Андрія Баранова. Прокуратура інкримінує йому: Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Йдеться про те, що Андрій Баранов брав участь у голосуванні на сесії міськради під час обрання на посаду секретаря та власне преміювання і не повідомив при цьому про конфлікт інтересів вище керівництво, тобто міського голову. Санкція статті – штраф від 1700 до 3400 гривень. Сьогодні засідання перенесли, бо один з адвокатів був на іншому засіданні, а другий – не встиг ознайомитись з матеріалами справи.
«Враховуючи, що особа звинувачується у серйозному правопорушенні, що безпосередньо впливає, як на особу, так і на його робочі обов’язки, і тому я прошу надати мені час для ознайомлення – оскільки дійсно виготовити фотокопії й підготувати позицію по справі – важко зробити навіть в умовах одного робочого дня. Тому я вважаю, що ми не можемо сьогодні слухати, тим більше за умови відсутності другого захисника», – прокоментувала справу адвокат Андрія Баранова Юлія Молібог.
«Це судове засідання було призначено завчасно – особа знала про те, що буде сьогодні розгляд, о котрій годині буде розгляд, було забезпечено право на розгляд. Захисник на даний час присутній тут – не бачу ніяких перешкод розглядати дане провадження. Вважаю, що в такий спосіб це постійні перенесення судового розгляду даних протоколів є лише спробою затягування процесуальних строків», – висловив свою позицію прокурор Володимир Ковтун.
У підсумку суддя прийняв рішення – відкласти справу на 22 листопада. Свою позицію Андрій Баранов прокоментував так: «Справа на мій погляд є політичним тиском, тому я прийняв рішення про залучення двох серйозних адвокатів. В нас є правова позиція – є роз’яснення вищого господарського суду стосовно аналогічних справ, де чітко розписані всі моменти, які кажуть про те, що це не є адміністративним правопорушенням, пов’язаним з корупцією і не має реального конфлікту інтересів. Я тоді знав і коли голосував коли відбувалось голосування, такою ж була позиція правового управління – я не вагаючись здійснював свої повноваження, як депутат місцевої ради».
Стосовно секретаря міськради Андрія Баранова є ще одна справа – по ній рішення прийняте Зарічним районним судом міста Суми, і не було оскаржено в Апеляційному суді Сумської області. Посадовець має сплатити 850 гривень штрафу за несвоєчасне подання декларації.

comments powered by HyperComments