Шосте місце сумських хокеїсток, результати Арчая, Колдовського, Хомули та Малихіна

Юніорська збірна команда України з хокею на траві, сформована на базі сумської хокейної школи, зберегла прописку в другому дивізіоні. У матчі міні-турніру за 5-8 місця юніорського чемпіонату Європи «синьо-жовта» команда програла шотландкам із рахунком 3:5. У заключному матчі турніру суперником нашої команди була збірна команда Туреччини. Її дівчата переграли з рахунком 2:1. У підсумку посіли шосте місце і зберегли місце у другому дивізіоні.

У Бухаресті від Міжнародний турнір із вільної боротьби . «Бронзу» на румунському килимі вибороли сумчани Ілля Арчая (в/к 86 кг) та Олександр Колдовський (в/к 125 кг). Серед 25 країн учасників збірна команда України посіла загальнокомандне перше місце.

Три «бронзові» медалі здобула збірна команда України з дзюдо на відкритому Континентальному Кубку у Мінську. З третім місцем повернулись Антон Савицький, Олександро Гордієнко та Єлизавета Каланіна. На сьомому місці завершив свій виступ у столиці Білорусі Артем Хомула.

На Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів до 20 років у італійському Гроссето уродженець Шостки Владислав Малихін (стрибки з жердиною) з результатом 5метрів 20 сантиметрів кваліфікувався у наступне коло турніру. У фіналі Владислав почав змагання з висоти 5 метрів 25 сантиметрів. Але всі три спроби на ній були невдалими.