Справа Олександра Коваленка: за екс-голову суду внесли заставу

Екс-голова Господарського суду Сумської області Олександр Коваленко знайшов 5 млн. грн. для внесення застави. Інформація відображена на сайті Єдиного державного реєстру декларацій. Зміни у документ чоловік вніс 20 листопада. Як зазначено у декларації, 5 млн грн. Олександрові Коваленку позичив Андрій Комар.

Павло Кравченко, адвокат Олександра Коваленка: “Коваленко не має фінансової можливості внести заставу у розмірі 5 млн. грн., яка була визначена судом. Для бюджету його родини дана сума виявилась непомірною. Заставу за нього внесли декілька осіб, зокрема, хрещений батько його доньки на умовах позики, а також незначну суму внесла дружина Коваленка. Всі заставодавці займаються підприємницькою діяльністю, мають легальні та задекларовані доходи. У наступний час, наскільки я знаю, Коваленко знаходиться у місті Суми”.

Андрій Комар є керівником і засновником кількох підприємств, у тому числі які працюють на території Шосткинського району, зокрема, в енергетичній сфері. Серед засновників деяких юридичних осіб також значиться дружина народного депутата Ігоря Молотка.

Коментар Андрія Комара впродовж дня нам отримати не вдалось. Втім ми залишаємо за ним право на озвучення своєї позиції щодо наданої позики в ефірі.

Олександра Коваленка підозрюють у проханні неправомірно вигоди – 26 тис. доларів США.

comments powered by HyperComments