Справу Костянтина Борца направили до суду


Направили обвинувальний акт до суду. Справа стосується екс-депутата Сумської облради – Костянтина Борца. Його звинувачують у розбещенні неповнолітніх, загрожує йому до 8 років позбавлення волі.

Наталя Науменко, прес-секретар прокурора Сумської області зазначила: “Мова йде про події липня поточного року, тоді чоловік під’їжджав у двори багатоповерхівок, підходив до дітей і пропонував їм 100 грн, коли дітки підходили до нього, він демонстрував їм свій оголений статевий орган, потім повторив дії у другому дворі, потім перебував у розшуку”.

Олексій Назаренко, адвокат Костянтина Борца: “Щодо мого підзахисного складено обвинувальний акт та направлений до Ковпаківського районного суду м.Суми. Вважаю даний акт безпідставним,  який ґрунтується на неналежних та недопустимих доказах. Мій підзахисний є зразковим сім’янином, одружений, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, і бажає відстоювати своє чесне ім’я всіма способами, передбаченими законодавством”.

Затримали Костянтина Борца 20 вересня у Маріуполі після декількох місяців розшуку. 22 вересня йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, 25 вересня за нього внесли заставу у розмірі 134 тис. грн і чоловіка відпустили.

comments powered by HyperComments