АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Справу про вбитого собаку продовжили слухати в Зарічному райсуді Сум


Справу стосовно 33-річного чоловіка, якого обвинувачують у жорстокому поводженні з тваринами, слухатимуть без потерпілої. 28-го квітня прокурор зняв такий статус з жінки, що возила пораненого ножем собаку до ветклініки. Учора представник потерпілої Олександр Сипленко клопотав про оскарження цього рішення. Сьогодні суддя Вікторія Мальована-Когер у задоволенні скарги відмовила: «Безпритульні тварини, на яких юридичною чи фізичною особою не оформлене право власності, перебувають у власності територіальної грромади. Підтвердження того, що жінка має право власності на тварину, суду не надано. Отже, постанова прокурора про скасування постанови Кудрявцевої про визнання її потерпілою, є законним і не суперечить вимогам КПК»

  «Для нас як для осіб залишається можливість контролювати рішення шляхом вільного слухача в засіданні. Якщо судове рішення не буде нас задовольняти, ми маємо право подати апеляційну скаргу. Але,думаю, з огляду на резонанс і те, що особа визнає вину свою, буде адекватне судове рішення», – прокоментував засідання представник потерпілої  Олександр Сипленко.

 Справу призначили до розгляду на 15:30 6-го червня. Нагадаю, 1-го березня на ринку Хіммістечка чоловік кілька разів вдарив ножем безпритульного собаку. Жінка відвезла його до ветклініки, те тварина померла.

comments powered by HyperComments