АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Створили ліцей-інтернат “Барса” для спортсменів області

Створили ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса». Відтепер спортсмени області починаючи з 8 класу зможуть навчатися в обласному центрі. Новий заклад  за планом спеціалізуватиметься на навчанні футболістів, біатлоністів та легкоатлетів. За це проголосували 40 із 49 депутатів облради.

9-поверхове  приміщення гуртожитку  почали будувати у 2013. Воно розраховане на проживання і навчання близько 200 чоловік. Цього року тут планують набрати 100 майбутніх спортсменів.

Вартість будівництва гуртожитку майже 50 млн грн. Цокольний поверх цієї будівлі   – тренажерна зала. 1 поверх – їдальні. Інше  – навчальні класи та кімнати для проживання.

Начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко говорить: “На сьогодні  кошторис закладу  – близько 4 мільйонів гривень до кінця цього року. З травня буде призначений директор закладу, заступник, юрист та бухгалтер. Вони мають набрати штат вчителів і тренерів”. 

Юрій Бєлан, директор обласної ДЮСШ: ” В Украине 17 таких заведений. Мы 18-е. Относительно того, что не все виды спорта, но нельзя обнять необьятное. А с другой стороны, я думаю, что это не финиш. Если этот лицей будет работать, то в будущем вносится какое-то расписание, и я думаю при тих заслугах, которые имеют те или иные виды спорта, то возможны изменения в расширении количества отделений”. 

Здавати в експлуатацію приміщення мають наступного тижня.  Почати навчатися тут мають з 1 вересня 2017.

comments powered by HyperComments