Суд у справі Положія доходить до судових дебатів

Справа про побиття сумського журналіста та громадського активіста Євгена Положія, наближається до судових дебатів у Ковпаківському райсуді м. Суми. Нагадаємо, напад на шеф-редактора газети «Панорама» стався 15 квітня 2014 року у його власному гаражі. Тоді журналіст потрапив до лікарні зі струсом мозку, відкритим вивихом руки та забоями. Напередодні нападу Євген заявляв, що йому погрожують.

Попереднє засідання було перенесене у зв’язку з клопотанням прокуратури про допит свідка. Замість свідка, – до суду надійшло два листа. Один від матері дівчини, яку хотів вислухати прокурор, а інший – від неї самої. В них ідеться, що молода жінка знаходиться за кордоном і не може з’явитися до суду. Оскільки протягом 3,5 років правоохоронні органи не знайшли дівчину, вислухавши думки сторін, суддя Марина Косолап вирішила – зняти клопотання прокурора. Сьогоднішнє засідання перенесли через клопотання, цього разу, адвоката обвинуваченого: ознайомитися з матеріалами справи – доказами звинувачення. Потерпілий та його захисник вважають це черговим затягуванням процесу.

Наступне засідання заплановане на 22 грудня, якщо адвокат обвинуваченого, як заявляв, не ляже до лікарні. У іншому випадку, засідання з судовими дебатами має відбутися 28 грудня.

comments powered by HyperComments