АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Сумчани грали в баскетбол, волейбол, гандбол та хокей на траві

Баскетбольний клуб «СумДУ» на виїзді зіграв матчі другого туру чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги. У першому матчі проти «Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5» сумчани святкували перемогу з рахунком 76:74. А от у другому матчі дніпряни взяли реванш, перемігши «політехніків» із рахунком 87:75. За підсумками двох турів «СумДУ» посідає другу сходинку турнірної таблиці. Лідирує в турнірі «Ніко-Баскет» зі стовідсотковим показником. Наступним суперником сумчан буде «Золотой Вєк» із Кропивницького, який нині йде третім. Матчі заплановані на 11-12 листопада.

Після поразки від «ШВСМ-Бахмут» у стартовому матчу чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги «СумДУ-ШВСМ» святкував дві перемоги. Спочатку в чотирьох партіях сумчани перемогли «Зміївського Енергетика» – 25:17 25:23 18:25 25:20. Після цього в трьох здолали харківський «ЛОКО-ХДВУФК №1» – 25:19, 25:9, 25:7. Матчі другого туру сумчани зіграють на виїзді 11-го та 12-го листопада проти «Агро-Спорт» із Херсонської області та СК «Херсон-Сіті».

Чоловіча команда «СумДУ», яка відкрила новий сезон чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги перемогою над ГК «Одеса» з рахунком 29:25, не змогла перемогли суперника в другому матчі. Хоча на перерву команди пішли з рахунком 15:12 на користь сумчан. Але перерва пішла на користь одеситів і в другому таймі вони змогли переломити хід поєдинку і святкували перемогу з рахунком  31:19. Тим часом дівчата з «СумДУ» стартували у жіночій «вишці» у Києві, де їх суперницями були дівчата зі столичної «ДЮСШ-21». У двох поєдинках стартового туру сумчанки зазнали двох поразок – з рахунком 16:30 в першому матчі і 21:31 в другому.

Другий тур чемпіонату України з хокею на траві серед жінок відбувся у Борисполі. Вперше за багато років. Чинний чемпіон – МСК «Сумчанка» – на бориспільському полі перемогла землячок з «Динамо» та «ІФК СумДПУ» (13:0 та 5:2 відповідно) і господарок поля з «Колосу» (5:0). «Фізкультурниці» мінімально програли команді Борисполя і перемогли Збірну Полтавщини (0:1 та 6:0). «Динамівки» розписали «мирову» з полтавчанками (1:1) і поступились «Колосу» (0:3).

У турнірній таблиці впевнено лідирує «Сумчанка», «ІФК СумДПУ» та «Динамо» посідають, відповідно, друге та п’яте місця.

У Вінниці завершився чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2002-2003 років народження. Участь в турнірі взяли дев’ять команд із Вінниці, Коростеня, Томашполя, Калинівки, Сум, Шостки та Бердичівського району. В підсумку, пропустивши на «золоте» місце ОСДЮСШОР «Олімпія-1» з Вінниці, «срібло» здобули хлопці з ОСДЮСШОР «Динамо» міста Суми, а «бронзу» — КДЮСШ «Барса» міста Шостка.