Сумчани закінчили голосувати за громадські проекти

Дитячі спортивні майданчики, зони для відпочинку, мистецькі заходи. У Сумах вчора закінчили голосувати за проекти громадського бюджету. До нього допустили 51 проект із 66. Це 37 локальних ініціатив та 14 загальноміських.

Андрій Моша – секретар координаційної ради, зазначив: «Пункти для голосування паперові зачинилися о 19 годині, онлайн можна було голосувати до 23:59 – 7 грудня. За результатами паперового голосування за використанням бюлетенів можна говорити, що проголосувало понад 6 тисяч 100 сумчан. Нагадаю, що в минулому році проголосувало взагалі 6 тисяч, онлайн голосування, кількість людей не можу сказати більше або менше, бо всі данні паперового голосування зараз заносяться до електронної бази та загальна кількість людей, які проголосували, зростає»

Які проекти здобули перемогу можна буде дізнатись наступного тижня на сайті Сумської міської ради у розділі громадський бюджет. Сумчани могли проголосувати за один локальний та один загальноміський проекти. Втілювати їх будуть наступного року. Загальний бюджет – 9 мільйонів гривень.

comments powered by HyperComments