ОСТАННІ НОВИНИ

Сумчани здобули медалі легкоатлетичних змагань і чемпіонату України з боротьби

Випускник СумДУ Сергій Смелик переміг на дистанції 200 метрів на легкоатлетичному турнірі у французькому місті  Ерувілі. Результат українця – 20,9 секунди. А у фінському місті Куортане уродженка Сум Анна Плотіцина почала змагання з бігу на 100 метрів з бар’єрами з 13,11 секунди у першому колі, після чого у фіналі виграла з найкращим особистим результатом сезону – 13,06 секунди.

У Харкові відбувався чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодше. «Золото» в секторі метання списа здобув Артур Фельфнер із Конотопа. Чемпіоном серед метальників диску став Владислав Кукса з Білопілля. Роменчанин Євген Худолій здобув «срібло» на дистанції на 400 м з бар’єрами. «Бронзову» медаль у спортивній ходьбі на дистанції 3 000 м виборов Микола Рущак із Сумского району. В командному заліку областей Сумщина посіла п’яте місце.

У Кропивницькому стартував чемпіонат України серед спортсменів до 17-ти років. Першого дня змагань «золоту» медаль в секторі метання диску виборов Олексій Кирилін. Євген Максименко став другим. У бігові на 100 метрів у дівчат Дарина Маслюк стала «бронзовою» призеркою. В кроці від п’єдесталу завершили змагання Аліна Ткач (спортивна ходьба, 5000 м), Ігор Гончаренко (спортивна ходьба, 10000 м), Максим Сідий (метання диска), Анастасія Іванова (метання диска).

У Житомирі відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок. «Золото» на житомирському килимі виборола Катерина Бурмістрова. «Срібним» призером чемпіонату став Ілля Арчая. «Бронзу» здобув Олександр Колдовський. П’яте місце посів Артур Батюченко, який виконав норматив майстра спорту України.