Сумчанин переміг у напівмарафоні та планує «Вертикальний забіг»

Переможець напівмарафону. Сумчанин став володарем «золотої» нагороди на столичних змаганнях Wizzair Kyiv city marathon. Іще один представник Сум – фінішував другим.

Сумчанин Віталій Івах – став переможцем київського напівмарафону. З особистим рекордом 1:11.40,0 він фінішував першим на дистанції 21 км 975м.

Віталій Івах,чемпіон Wizzair Kyiv city marathon, говорить: «Ми більшу частину дистанції подолали зі срібним призером Сергієм Марчуком. Ми були пейсмейкерами для одного з марафонців. Наша задача була довести його до позначки 21 км, ми фінішуємо, а він добігає до 42 км. Ми до 12км розігрівалися, а потім вже добігали. Потерпіли трохи до 13-го км. Траса трішки складна, складніша ніж у Сумах. більше підйомів було, бігли по мосту, там вітер був, а в цілому все нормально».

Також Віталій організатор Вертикального забігу, який відбудеться у Сумах 28 жовтня. Ареною змагань стануть сходинки біля стадіону Ювілейний.

Віталій Івах, організатор «Вертикального забігу», каже: «Буде три дистанції: 240, 880 та 2017 сходинок. На кожній з дистанції, кожен учасник отримує футболку фінішера, у разі подолання цієї дистанції, та медаль фінішера. Реєстрація коштує 75 грн».

У стартовий пакет входить вода, номер. Стартуватимуть внизу сходинок, фінішуватимуть – вгорі.

У Сумах відбулись змагання з кросу серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ-го та ІІІ-ІV-го рівнів акредитації шостих обласних студентських ігор.

Дівчата змагались на дистанціях 500 і 1 000 метрів, юнаки долали одну та три тисячі метрів.

У підсумку командну перемогу серед вишів святкували студенти Сумського педуніверситету. Командне «срібло» здобули студенти СумДУ, «бронзу» – СНАУ.

Серед одинадцяти команд навчальних закладів першого-другого рівнів акредитації перше командне місце посіли легкоатлети Сумського машинобудівельного коледжу. Другими завершили змагання студенти професійно-педагогічного коледжу Глухівського педуніверситету, третіми – Путивльського педагогічного коледжу.