АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Сумська облрада придбала автомобіль преміум-класу


Сумська облрада через систему «Прозорро» придбала авто преміум-класу. Це “Toyota Camry”. Ціна покупки – 940 тисяч гривень. Договір уклали 18 квітня. За словами директора комунального автотранспортного підприємства Сумської облради Сергій Прилипа пов`язано із застарівшим автопарком: «Зараз вони користуються чотирма автомобілями. Є «Волга», старий 2005-го року Mercedes  і дуже теж старий автомобіль Mitsubishi Pajero Sport. І ще один автомобіль Skoda Octavia A5 , який підприємство в минулому році купило за свої кошти зароблені».

На питання, для яких цілей придбали автомобіль голова Сумської облради Володимир Токар відповів:  “Для того, щоб їздити у Київ. Для того, щоб зустрічати гостей, які приїжджають. Приїжджають бізнесмени, давайте будемо зустрічати їх не на машинах, а на візках. Ми і надалі будемо думати, як замінити машини ті, які більш-менш економні. Вони потрібні для роботи. А не особисто. У Токаря все нормально, у мене є свої машини і в вихідні дні я машини не чіпаю». 

За словами Володимира Токаря, така машина економніше, ніж утримання старих авто.

Зазначимо, декларація Володимира Токаря про доходи та майновий стан за 2016 рік на сайті Національного антикорупцінйого бюро поки відсутня. За декларацією ж, поданою за 2015 рік, голова обласної ради не має власного авто. Є машина у членів сім’ї декларанта – дружини. Це Мерседес Бенц GL 350 2014 року випуску.  На сайтах із продажу автомобілів авто коштує в середньому півтора млн. грн.

А от на парковці парламенту Данії здебільшого велосипеди. Для цієї країни, говорить наша колега, що проживає в цій країні Ольга Піскун, це цілком звичне явище: “Стверджувати, що наші данські чиновники не їздять на автівках ауді чи мерседес, я не можу, але не у великій кількості. Це скоріше маленький парк автомобілей – для якихось спеціальних подій або якщо чиновник їде на велику відстань. Якщо він пересувається по місту, він користується або велосипедом, або звичайний транспортом громадським”.

  Привчають до велосипедів й інших. Ось, наприклад, у 2012 році, на двоколісних пересадили міністрів ЄС, які прибули до Данії.

 

comments powered by HyperComments