Сумські команди припинили боротьбу за медалі серед студентів

Сумські студентські команди припинили боротьбу за медалі чемпіонату України з футболу серед студентів. На полі ФЦ «Барса» у Сумах зіграли другий матч відбору до плей-офф чемпіонату сумський «СумДУ» та «Тернопіль-Педуніверситет». Підопічні Сергія Песоцького двічі виходили вперед після голів Максима Мисловського та Сергія Бабиніна, тернопільські «педагоги» двічі зрівнювали рахунок. Після вилучення Романа Зеленського «політехніки» залишились у меншості і в час, що залишився до фінального свистка рахунок вже не мінявся — нічия 2:2 і за рахунок домашньої перемоги (4:0) далі пройшла тернопільська команда. Інший представник Сумщини у турнірі – «Альянс-СНАУ» – свій матч проти команди Львівського державного університету фізичної культури грав на виїзді. перша гра у Сумах завершилась нульовою нічиєю. У львівському матчі нулі на табло тримались до вісімдесят шостої хвилини. а за чотири хвилини до завершея гри львів’яни «пробили» захист сумської команди. Гол у відповідь вивів би «Альянс-СНАУ» у наступне коло турніру, але для цього у підопічних Олександра Хімченка вже не вистачило часу.