Сумські спортсмени повернулись з чемпіонату світу з греплінгу

Майже 25 медалей привезли додому сумські панкратіасти зі світової першості. Чотири змагальних дні, хвилювання та боротьба – вже позаду. Нині спортсмени відпочивають.

«Результатом задоволений тому, що став першим у кімоно»говорить чотириразовий чемпіон світу Дмитро Баранов.

Призерка світового чемпіонату Світлана Скрипник зізнається – було важко. «Мені робили операцію і досить психологічно була не так налаштована. Але сподіваюся, що на наступному чемпіонаті все вдасться і я більш буду підготовлена до цього» говорить спортсменка.

Понад 600 спортсменів, із 32 країн світу – стали учасниками Світової першості. Українську команду представили 75-ть спортсменів, із них 25 – сумчан. Змагалися у двох розділах: греплінг і греплінг-гі.

Сергій Чередниченко, якій майже 10 років очолює збірну і сам тренує половину її складу говорить про прогрес спортсменів: «Поїхавши на перший чемпіонат, ми не змогли завоювати жодної медалі. Сьогодні ми маємо чемпіонів, призерів. І цим пишаюся, бо друге – загальнокомандне місце – це велика заслуга. Поступившись лише Росії».

Вже завтра збірна України поїде на чемпіонат світу, з панкратіону, який відбудеться у Сочі. Туди поїдуть 23 атлети, з них половина – сумських спортсменів.