Сумські волейболісти вийшли у лідери чемпіонату, біатлоністи закінчили п’ятий етап Кубку

Волейбольний клуб «ШВСМ-СумДУ» вийшов у лідери чемпіонату України Вищої ліги. У домашньому турі сумчани не віддали суперникам жодної партії, вигравши у Луцька та Харкова з рахунками 3:0. Тепер сумчани мають у своєму активі 21 пункт та посідають першу позицію турнірної таблиці.

Сумські біатлоністи завершили виступи на п’ятому етапі Кубку світу. У німецькому Рупольдингу жіноча збірна позмагалася в естафеті, фінішувавши на 11-й позиції. У складі команди бігли сумчанки Віта та Валя Семренки, студентка СумДУ Юлія Джима та уродженка Сум Анастасія Меркушина. Закривали етап мас-стартами. Віта Семеренко показала найкращий час серед українок – 10 позиція. Анастасія Меркушина фінішувала на 12-й позиції, Валентина Семеренко на 13-й, а Юлія Джима стала 18-ю. Шостий, перед олімпійський етап розпочнеться 18 січня в італійському Антхольці.