Сумським безпритульним тваринам шукали господарів (оновлено)


Фестиваль «Друг з притулку» відбувся у парку ім. І.Кожедуба у Сумах втретє. Волонтери привели 44 дорослих собаки, 10 цуценят та 15 котів. Всі – вакциновані та соціалізовані. Волонтер Александріна Фурса зі своєю підопічною Білочкою знайома півроку, команди вчили останній місяць. Розповідає – до притулку тварину привезли з заводу, де потруїли собак. Вижила тільки Білочка. Зараз дівчина мріє, аби її підопічна знайшла господаря.
Аби продемонструвати те, чому собаки навчились за місяць тренувань, – разом зі своїми наставниками проходили рингом. Як розповіла кінолог-волонтер Аліна Аль-Баяті, головна мета фестивалю – довести людям, що безпородна собака, так само як і породиста, може стати гарним домашнім улюбленцем.
Тих же собак, яких не змогли привезти до парку, відвідувачі могли побачити на фотосушці. Всього представили близько півсотні фото.
Окрім того, що придбати собі чотирилапого друга учасники фестивалю могли взяти участь у благодійності. Придбати собі солодощі, книги чи прикраси. Усі зібрані кошти підуть на лікування тварин.
Учасники обирали собі домашніх улюбленців. Популярністю, як і у попередні фестивалі, користувались цуценята. Цього року своїх господарів на фестивалі знайшли 5 собак і 4 коти. Минулого року забрали 11 тварин.

comments powered by HyperComments