АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

«Суми» програли у компенсований час

Лише одне очко на двох у матчах п’ятнадцятого туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги змогли взяти представники Сумщини в турнірі.

Футбольний клуб «Суми» у компенсований час програв «Жемчужині» з Одеси. На 17-тій хвилині матчу на «Ювілейному» рахунок відкрили господарі – відзначився Артем Грищенко. Але до перерви одесити не лише відігрались, а і вийшли вперед. Тож відпочивати команди пішли за рахунку 2:1 вже на користь одеської команди. Після перерви Олександр Лебеденко відновив рівновагу на табло. Але роковою для містян стала третя компенсована арбітром матчу хвилина – 3:2 «Жемчужина» святкує перемогу.

В Охтирці «Нафтовик-Укрнафта» приймав «Арсенал-Київ». Господарі не дали забити гостям, гості відповіли тим же – в підсумку «суха» нічия на стадіоні «Нафтовик».

«Арсенал-Київ» у турнірній таблиці на чотири та сім очок випереджає «Полтаву» екс-тренера «Сум» Анатолія Безсмертного та «Десну» з Чернігова. «Жемчужина» витиснула охтирчан у «зону вильоту» – на п’ятнадцяте місце. Сумчани замикають турнірну таблицю першої ліги.