«Суми» та «Нафтовик» зіграли матчі першої ліги

У першій лізі футбольного чемпіонату України команди зіграли матчі 33-го, передостаннього туру сезону.

Пропустивши вже на сьомій хвилині зустрічі футбольний клуб “Суми” вдома мінімально програв столичному «Арсеналу».

Сергій Золотницький, головний тренер ПФК «Суми» (м. Суми), говорить: «Помилка на початку матчу – визначила фінал зустрічі і в якійсь мірі, вибила нас. Потім ми взяли себе в руки й до кінця зустрічі контролювали хід гри. Намагалися розкривати оборону суперника, грати по-різному. На жаль, нічого не вийшло».

А представники столичного клубу на прес-конференцію не прийшли.

Тим часом охтирський «Нафтовик-Укрнафта» на своєму полі святкував перемогу над «Черкаським Дніпром» з рахунком 2:1. Перемогу охтирчанам принесли влучні удари Олександра Логінова та Сергія Суханова в першому таймі.

Ігор Столовицький, головний тренер ФК «Черкаський Дніпро» (м.Черкаси), каже: «Ми пропустили два швидких м’ячі: один після «стандарту», другий після контратаки. У першому таймі особливої загрози не створили біля воріт суперника».

Після цієї перемоги охтирчани піднялись на шістнадцяте місце у турнірній таблиці, але за тур до завершення сезону залишаються у «зоні вильоту» до другої ліги.

Володимир Книш, головний тренер ФК «Нафтовик-Укрнафта» (м. Охтирка), говорить: «Ми будемо боротися до кінця. Те, що в нас є – ми виконуємо. А те, що буде далі – важко передбачити».

Сумчани втримались на 12-му місці «турнірки» і гарантували собі на наступний сезон місце у першій футбольній лізі.