АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

«Сумихімпром-СДПУ» стартував у Кубку України

Команда «Сумихімпром-СДПУ» розпочала виступ у Кубку України з футзалу. Суперником сумчан у матчі попереднього етапу була команда «ДКМ» з Дніпра.

Кубковий турнір сумський «Сумихімпром-СДПУ» розпочав удома. Поєдинок не став багатим на голи. В першому таймі вболівальники побачили один такий – у середині першої половини гри відзначились гості.

У середині другого тайму гості залишились у меншості й «хіміки» швидко розіграли зайвого гравця – рахунок на табло зрівняв Олександр Яценко. Проте за дві хвилини дніпряни знову вийшли вперед. Удруге відігратись підопічні Володимира Гладова та Ігоря Кравченка не змогли. Таким чином у матчі-відповіді «ДКМ» матиме перевагу в один забитий м’яч.

Павло Пічкуров, граючий тренер МФК «ДКМ» (м. Дніпро), каже: «Неочікувана гра.  Я розумію, що початок сезону. Це перша наша офіційна гра, не знаю, як Суми. Футзала було мало».

Володимир Гладов, тренер МФК «Сумихімпром-СДПУ» (м. Суми), говорить: «При тому розкладі кубкових матчів, вирішується все у другій грі. У цій грі не вистачило, напевно, зрілості нашим хлопцям. Я думаю, у другій грі ми будемо більш зрілі».

Матч відповідь відбудеться у Дніпрі найближчої суботи.

У неділю в Сумах у рамках кубкового турніру матч-відповідь зіграють «СумДУ» та інший клуб із Дніпра – «Катеринославхліб». Гра на паркеті сумського манежу розпочнеться о 17-тій годині. В першому поєдинку суперники сильнішого не виявили – матч завершився з рахунком 2:2.