Терапевтичні відділення обласної лікарні переїхали на Ковпака,18


Усього на Ковпака,18 переїхало 5 терапевтичних відділень та поліклініка обласної лікарні. Хірургічні відділення залишились працювати на вулиці Троїцькій. А саме, ревматологія, гастроентерологія, ендокринологічне та пульмонологічне та неврологічне відділення. Останнє – розраховане на 60 ліжок. Свої місця не скорочували.
Обласний невропатолог Володимир Джепа розповів, що раніше у них пацієнти знаходились у палатах по 10-11 осіб, тепер же 2-3, максимум 6.
На переобладнання першої черги будівництва витратили близько 10 мільйонів гривень.
«Є сьогодні питання логістики, є сьогодні питання доїзду від центра міста чи Хімпрому. Ну я вам скажу – ну ми ж не можемо підвезти до кожного двору ескалатор. Все воно налагодиться, буде кількість маршрутних таксі збільшена. Будуть трішки не зручності, поки ми будемо працювати на 2 площадки. Чому це перший етап ми визначилися із терапевтичними відділеннями загально соматичними, тому ще не треба операційних і так далі – тут легше було адаптувати – а от уже нова будівля з операційними блоками там і так далі», – розповів головний лікар Сумської обласної лікарні Володимир Горох.
«Звільнилося декілька відділень, де розміщувалась обласна лікарня, зокрема це другий корпус зі старої цегли. Цьому корпусу близько 150 років, минулого року там були проведені капітальні ремонти в середині всіх відділень. На сьогодні, туди вже 2 дні, як перейшли пацієнти з психічними розладами із закладу, який був на цій же Троїцькій біля Собору. В поліклініку обласної лікарні тимчасово переїхала поліклініка психдиспансеру, але зараз ми завершуємо роботи на Білопільському шляху 2, куди потім та поліклініка переїде. Це буде десь лютий -березень 18 року, а у поліклініку обласної лікарні переїде поліклініка онкодиспансеру», – повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко.
Нову дев’ятиповерхову будівлю для хірургічних відділень обласної лікарні планують збудувати тут протягом наступних трьох років. Наразі готовий ескіз.
За словами начальника управління капітального будівництва Сумської облдержадміністрації Анатолія Ворожка, всі три черги будівництва коштуватимуть близько 800 мільйонів гривень. Які суми виділятимуться на наступне будівництво з обласного бюджету – поки не знають. На сьогодні, розробляється проект на другу чергу будівництва – блок В, який реконструюватимуть наступного року.

comments powered by HyperComments