Тур утрачених очок та «срібло» сумчанок

У матчі тринадцятого туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги охтирський «Нафтовик-Укрнафта» приймав «Авангард» із Краматорська. Гості відкрили рахунок у зустрічі на 20-тій хвилині. Аби відновити «статус кво», підопічним Володимира Книша знадобилась чверть години – відзначився Андрій Власюк. Але втримати хоча б нічию охтирчанам не судилось – на вісімдесят третій хвилині зустрічі гості забили переможний гол.

Утратив очки в домашньому матчі й футбольний клуб «Суми». На «Ювілейному» «містяни» приймали «Балкани» і вже на тридцять шостій хвилині гри отримали шанс вийти вперед. Але Ярослав Ямполь з «точки» не зумів переграти кіпера гостей. Але останній був таки змушений дістати м’яча з сітки воріт на шістдесят восьмій хвилині, коли гол на свій рахунок записав Леван Махарадзе. І, все ж, сумчанам в неділю не судилось святкувати перемогу. Для цього їм не вистачило кількох секунд – практично, за крок від свистка про завершення матчу м’яча у свої ворота «зрізав» Іраклій Циколія. Після цього «Суми» опустились на «дно» турнірної таблиці. «Нафтовик» хоч і йде на чотирнадцятому місці, випереджає сумчан лише на два очки.

У Тернополі збірна Сумщини посіла друге місце серед дівочих команд. У суботу в чвертьфіналі Чемпіонату України серед дівчат до 15 років (І ліга) збірна Сумщини перемогла однолітків із команди «Освіта-Волинянка». Під час гри суперниці не змогли забити одна одній, а в серії пенальті футбольна Фортуна була на боці команди Сумщини, яка перемогла з рахунком 5:4. У неділю в півфіналі сумчанки мінімально перемогли команду Житомирщини, завдяки голу Владислави Приходченко. Сьогодні у головному матчі турніру підопічні Володимира Ісаєва та Олени Куліш хоч і програли у фіналі команді з Вінниці з рахунком (0:2), але здобули путівку у вищу лігу чемпіонату України.