У 2018 році в ЗНО орієнтовно візьмуть участь 9896 абітурієнтів

Реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня. Основна сесія відбудеться з 22 травня до 13 червня.

 «Перший предмет, обов’язковий – це українська мова, другий – профільний і третій- на вибір, визначений за кожною спеціальністю. Цього року зменшується кількість заяв з 9 до 7. Коефіцієнти залишаються цьогорічні», – розповіла директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова.

Цього навчального року абітурієнтам пропонують обрати такі предмети: українська мова і література, математика, іспанська, німецька, французка і англійська мови, біологія, історія України, географія, фізика, хімія. Російську мову цього року вилучили з переліку. Локацій для проведення оцінювання у 2018 році обрали 6. Це – Суми, Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни і Шостка. Пробна перевірка знань відбудеться з 24 березня по 31 березня. Зареєструватися на неї можна з 9 по 31 січня на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

За словами директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, у 2017 році абітурієнти Сумщини за середнім балом ЗНО посіли 4 сходинку по Україні. Це – найкращий показник нашої області за всі роки.

comments powered by HyperComments