АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

У 4 ОТГ Сумщини підбили підсумки місцевих виборів (ОНОВЛЕНО)

У чотирьох об’єднаних територіальних громадах Сумщини – Краснопільській, Кролевецькій, Бочечківській Конотопського району та Вільшанській Недригайлівського району відбулися  перші місцеві вибори голів та депутатів ОТГ. Їх обирали на 3 роки.

За інформацією голів виборчих комісій ОТГ явка виборців на 20 годину 30 квітня становила: у Бочечківській ОТГ   49,8% , у Кролевецькій ОТГ 34,3%, 61,7% людей прийшли на вибори в Краснопільській ОТГ. Менше половини – 41,5% –  явка у Вільшанській громаді.

У Краснопільській ОТГ переміг Юрій Яремчук, представник БПП “Солідарність”, голова Краснопільської РДА.

У Бочечківській – Світлана Граченко від партії БПП “Солідарність”, нині чинний голова Бочечківської сільської ради.

Вільшанську ОТГ очолив Михайло Мельніков, самовисуванець та голова Вільшанської сільської ради.

У Кролевецькій ОТГ перемогу здобув чинний мер Олександр Бобровицький (партія “Укроп”).

Краснопільська ОТГ об’єднала Краснопільську, Угроїдську селищні ради та чотири сільські: Самотоївську, Осоївську, Хмелівську та Чернеччинську. На її території живе близько 27 тисяч мешканців. У її складі 53 населені пункти. На посаду голови претендує 7 кандидатів, у депутати 16.

У Вільшанську об’єднану територіальну громаду увійшли сільські ради: Великобудківська, Деркачівська, Зеленківська, Козельненська та Вільшанська. Останнє село стало центром ОТГ. На її території проживає близько 6 тисяч мешканців. Тут 1 кандидат балотувався  на посаду голови та 21-  у депутати. Працювало 9 виборчих дільниць.

Бочечківська ОТГ налічує 10 сіл, які входять до 4 сільських рад. Це Бочечківська сільрада, Козацька, Хижняцька та Сахнівська. Населення громади складає майже 5 500 осіб. Усього по громаді працювало 7 дільниць.

Кролевецька ОТГ, за інформацією порталу об`єднаних  громад України, налічує 27 106 чоловік. До цієї ОТГ входить окрім райцентру 2 сільські ради – Грузчанська та Реутинська. Загалом 6 сіл.  Усього на час виборів тут працювало 18 дільниць.

На  сьогодні на Сумщині створено 14 ОТГ.  Усього у межах Сумської області до кінця року мають створити ще 35 ОТГ.

 

comments powered by HyperComments