У чемпіонаті міста з футзалу зіграли 9 тур, новорічний турнір у Шостці

Передноворічний тур зіграли команди групи «А» у відкритому чемпіонаті Сум з футзалу. Відкривали ігровий день «Профтел» та «Паритет». Номінальні господарі у ворота суперника забили сім голів (при цьому не реалізувавши два шестиметрових). Номінальні гості у відповідь забили двічі. Продовжили ігровий день на майданчику спорткомплексу педуніверситету «Натон» з Постольного та білопільський «Агросвіт». Перемогу в цьому матчі з рахунком 6:4 святкувала команда з Білопілля. «Хлібодарочка-СНАУ» з рахунком 7:3 перемогла «Gold Auto». При цьому п’ять з семи голів переможців на свій рахунок записав Артем Атаманюк. Закривали ігровий день «Легіон» (Миколаївка) та сумський «Food Centre jr». Результат останнього матчу календарного року – 5:7.

Наразі на місця у вищій лізі за підсумками першого етапу сезону претендують «Агросвіт», «Сумихімпром-СКІФ-2», «Хлібодар»-1 та «Food Centre jr». До першої наразі «проходять» «Хлібодарочка-СНАУ», «Профтел», «Легіон» та «Космос»; до другої – ««Gold Auto», «Натон» та «Паритет». Команди групи «Б» свої матчі туру зіграють 8-го січня.

 

Новорічний турнір з футзалу відбувся у Шостці. На ньому змагалися дитячі команди з Київської, Чернігівської та Сумської областей віком 14-15 років. У підсумку, перемога дісталася футзалістам  із Семенівки, які з рахунком 3:2 перемогли сумську команду «ОЛІСП». Шосткінська «Барса» посіла третє місце, обігравши представників Ірпеня – 2:0.

 

comments powered by HyperComments