У Конотопі депутати проголосували за звільнення посадовців міськради

Депутати проголосували за те, аби звільнили заступників,  керуючого  справами  й  секретаря ради.
На 14 у Конотопі грудня там збирали сесію міської ради, за порядок денний не голосували, тож міський голова переніс засідання на 21 грудня. Проект рішення саме про це питання міський голова на порядок денний не ставив.
«Проект рішення був наданий міському голові та секретарю ще у листопаді місяці. Я за висновками регламентної комісії озвучив свою пропозицію до порядку денного цього питання, але мою пропозицію міський голова не поставив на голосування. Голосування, як міський голова оголосив перерву, це вже не перший раз і заперся себе в кабінеті депутати продовжили працювати надалі й запросили громаду запросили секретаря і міського голову, але на превеликий жаль вони самоусунулись»,– прокоментував ситуацію голова фракції «Солідарність» Тарас Омельченко.
«Вони проводять голосування за відставку секретаря, відставку моїх заступників. Одразу хочу сказати: то, щоб вони то що там наголосують – запхали собі в одне місце, тому що це все є незаконним, нелегітимним. І незаконні рішення і незаконні їхні дії ніхто визнавати не буде і виконувати також», – прокоментував у власному відео дії депутатів міський голова Конотопу Артем Семеніхін.
“За” – проголосувало 20 депутатів.  Це усі, хто був присутній у сесійній залі.
«Якщо засідання не відбувалося у порядку, який передбачений, то воно не має такої правової сили. Коли просто хтось ігнорує процедури, то такі рішення не можуть вважатися легітимними й вони не мають юридичної сили. Засідання мають відбуватися з обраними керівниками і в порядку, який має бути і розглядатися всі питання, вони мають обговорюватись», – пояснила виконавчий директор Українського незалежного центру політичних досліджень Світлана Конончук.

comments powered by HyperComments