АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

У Конотопі відбулась стрілянина


Напали на депутата облради чи сам відкрив вогонь по перехожих? У Конотопі лунали постріли. Дану подію вивчають у поліції. Ельвіра Біганова, речник ГУ Нацполіції Сумщини, розказала: «До місцевого відділу поліції надійшло одразу дві заяви. Перша від депутата Сумської обласної ради про те, що житель Конотопа відібрав у нього золотий кулон. Друга – від самого жителя Конотопа про те, що депутат стріляв в нього, але не влучив».За заявами відкриті кримінальні провадження. Статті – хуліганство та спричинення легких тілесних ушкоджень.

Сергій Демеха, депутат Сумської обласної ради, говорить: «Я вважаю, що це політичне замовлення. У зв’язку з тим, що мене оббрехали, сказали, що я був у нетверезому стані, що я був під наркотичним впливом, що я хотів зґвалтувати неповнолітню дівчину, а також стріляв у перехожих у центрі міста. Насамперед, все не так сталося, як вони розказують. Річ у тому, що я пройшов у лікарні медобстеження, яке показало, що я не вживав ні наркотики, ні алкогольних виробів. Я застосував зброю, так дійсно я зробив попереджувальний вистріл після того, як на мене напали. На замовлення міського голови».

Артем Семеніхін, Конотопський міський голова: «Я людей не замовляю, я не знаю, де можна замовити людей. Якщо людина називає свої статеві оргії політичним замовленням, і при цьому всьому це відбувається в публічному місці, де люди, які відпочивають, ці всі ганебні звуки, а поряд ще діти знаходяться».

comments powered by HyperComments