У п’ятому турі національної першості серед команд першої ліги футбольний клуб «Суми» зустрічався з охтирським «Нафтовиком-Укрнафта» (відео)

У півторагодинному протистоянні переможця так і не було виявлено, тому розташування у турнірній таблиці команд ніяк не змінилося. Сумчани так і залишилися 14-му, а охтирчани на 13 місці.
Сумчани відразу почали контратакувати суперника і вже на 18 хвилині відкрили рахунок зустрічі 1 : 0. Далі у господарів була не одна можливість подвоїти результат, але бракувало майстерності. У другому таймі городяни почали підсідати і ініціативу потихеньку почали брати гості – 23.03. На 69 хвилині під час одного штурму охтирчанам вдалось обійти оборону і урівняти можливості. Іван Сондей, вдаривши шкіряного зі своєї половини поля низом, закотив його прямісінько у ворота сумчан 1 : 1. Тож до кінця матчу рахунок зустрічі так і не змінився.
Якщо взяти статистику, то в очних поєдинках суперники зустрічалися 28 разів. Із них у 17-ох перемагали охтирчани, у 4-ох сумчани, а 7 матчів звели до нічиєї.
Наступний матч ПФК «Суми» також проведе вдома. 1 вересня у рамках шостого туру городяни прийматимуть команду «Гірник-Спорт» із Кривого Рогу.