ОСТАННІ НОВИНИ

У Польщі стартував чемпіонат Європи з дзюдо

У столиці Польщі Варшаві стартував чемпіонат Європи 2017 року з дзюдо. На татамі палацу спорту «Торвар Aрена» змагатимуться близько чотирьохсот спортсменів із 42 країн Старого світу. На цьогорічному європейському форумі шість спортсменів спробують захистити свій титул чемпіона Європи, а Шарлін Ван Снік із Бельгії та Варлам Ліпартеліані з Грузії матимуть можливість зробити це в інший, більш важкій ваговій категорії. Також серед учасників змагань вболівальники побачать побачити 13 олімпійських медалістів Ріо-2016. У складі української команди на татамі вийдуть відразу чотири дебютанта змагань подібного рівня серед яких і студент СумДУ Богдан Ядов.

У своєму першому поєдинку на польському татамі Ядов зустрівся з сербом Марко Вукічевічем і переміг суперника. В другому колі сумський студент зустрівся на татамі з Барухом Шмаіловім із Ізраїлю і програв супернику. Додамо, що в цій же вазі українець Георгій Зантарія переміг поляка Патріка Вавржичека в першій сутичці та італійця Маттео Медвеса в другій . В фіналі групи «А» Зантарія здолав білоруса  Дмітрія Мінкова.

Нагадаємо, крім Ядова Сумщину в збірній представляють Артем Хамула та Кеджаю Ньябалі.