У справі ТОВ “Сумитеплоенерго” до суду не з’явилися свідки

Не з’явились свідки сторони захисту. Це мали бути директор ТОВ «Сумитеплоенерго», головний інженер і начальник фінансово-економічного відділу цього підприємства. Керівник ТОВ і фінансист суд повідомили, що перший у відрядженні, інша – у відпустці.

Позивач Олександр Соколов зазначає, що оголошувати перерву не доцільно, треба продовжити слухання, і дослідити відеодокази.

Представник ТОВ “Сумитеплоенерго” Володимир Дубовик заперечує позицію О. Соколова: “Перед тим, як дивитись на відео, дивитись які там були особи, ми маємо допитати свідків, які скажуть чув чи читав чи не чув чи не читав;тому прохання все ж таки відкласти засідання”.

Суд оголосив перерву до 10 січня, тоді сторона захисту має забезпечити явку свідків. Директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін телефоном повідомив, що його до суду офіційною повісткою не викликали, тому він не з’явився.

Нагадаю, справа стосується відкритих громадських слухань ТОВ «Сумитеплоенерго» щодо підвищення тарифів. Їх проводили у серпні тричі. За підсумком двох останніх – від 26 та 30 серпня є протоколи в обох сторін – у  кожного свої. Керівництво ТОВ «Сумитеплоенерго» вважає, що слухання відбулись, представники громадськості – що ні.

На минулих засіданнях слухали свідків.

 

comments powered by HyperComments