У суді прийняли рішення викликати свідків у справі заступника голови Сумської ОДА

Викликати свідків. Таке рішення прийняли у Ковпаківському районному суді міста Суми у справі заступника голови Сумської ОДА, Івана Боршоша.

За інформацією патрульних, 26 листопада близько першої години ночі чоловіка зупинили у Сумах на Харківській, поблизу «Мануфактури» і що керував автівкою він у стані алкогольного сп’яніння. У суді Іван Боршош це заперечував.

Іван Боршош, заступник голови Сумської ОДА, повідомив: «26 листопада я не був за кермом, про що я написав у тому акті. За кермом була інша особа, вона має посвідчення водія і вона рухалася за кермом»

Суддя виніс ухвалу – перенести слухання на 27 грудня. Тоді слухатимуть свідків і вивчатимуть оперативне відео – якщо воно є. До суду від правоохоронців ніхто не прийшов. Проте інспектор поліції, який складав протокол – зазначив у ньому саме сьогоднішню дату.

Ольга Котенко, суддя Ковпаківського районного суду м. Суми, говорить: «Дата судового розгляду справи і час розгляду справи, а саме 12 грудня о 9 годині, була визначена інспектором поліції при складанні протоколу про адміністративне правопорушення. До суду надійшов протокол з зазначенням цієї дати. Відповідно інспектор поліції, який складав протокол у справі про адміністративне правопорушення мав би з’явитися до суду»

В управлінні патрульної поліції міста Суми телефоном повідомили: на наступне засідання їхні представники будуть.

Також дивіться: У поліції прострочені алкотести | Під прицілом

Нагадаю, за статтею, за якою склали адмінпротокол на заступника голови Сумської облдержадміністрації – відмова від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння – чоловікові може загрожувати штраф 10 тис. 200 грн. з позбавленням права керувати авто впродовж року.

comments powered by HyperComments