У Сумах додали 2 комунальні маршрути


В обласному центрі комунальні автобуси курсуватимуть додатковими вулицями. Їздитимуть  за інформацією директора КП «Електроавтотранс» з 6 ранку  до 22 години.

 Автобус номер 58-А рухатиметься від Басів до вулиці Тополянської – через Харківську, Набережну річки Стрілки, Троїцьку, Привокзальну. Ще один – № 64 – сполучить Добровільну з центром. Їхатиме через вулицю Металургів, Горького, далі на Петропавлівську, 20 років Перемоги, Чорновола, Іллінську і знову на Добровільну.

“Це перш за все соціальний напрямок, бо обслуговуватиме комунальне підприємство. Ми консультувалися з Харківським національним автодорожнім університетом, отримали відповідь, провели комісію, погодили з поліцією, всі шляхи для відкриття нового маршруту”, – говорить Сергій Яковенко, начальник відділу транспорту та зв`язку Сергій Яковенко.

Нові маршрути затвердили на виконкомі 18 жовтня. Тоді йшлося про 3 маршрути. Той, який поки не вводять в дію, передбачає з’єднати вулиці Героїв Крут та Степана Бандери – автовокзал, тобто він частково дублює тролейбусний маршрут №5.

“Третій маршрут “Героїв Крут – Автовокзал” розраховані на 100-місні автобуси, ми сподіваємося, що вони приїдуть якомога скоріше. Відзавтра ми випускаємо на Добровільну 2 машини, на Тополянську 1. По паспорту маршруту  передбачено не більше 2 машин по кожному напрямку. Зараз ми обкатуємо маршрут, можливо доведеться вносити корективи. 30-35 хвилин розрив між кожним автобусом”, – говорить Віталій Однорог, директор КП “Електроавтотранс”.

“Маршрути, які створюються – це фактично маршрути-привиди, тому що на лінії буде 1-2 автобуси, що не є адекватним для нормального транспортного сполучення. Маршрути створені без досліджень мобільності, які    влада обіцяла в 2017 році, а ґрунтується на певних дослідженнях Харківського університету, який створив існуючу транспорту схему, яка довела свою неефективність. Маршрути фактично стануть маршрутами, що перевозять лише пільгові категорії, бо платні пасажири не чекатимуть те, що пропонують їм”, – повідомив аналітик сайту transport.sumy.ua Олександр Мироненко.

comments powered by HyperComments