У Сумах на сесії міськради двірники просили зарплату

Сьогодні у Сумах на сесію міськради прийшли працівники ЖЕКу«Коменерго-Суми». Вимагали, аби їм платили зарплату.

“Ми вже 15 днів сидимо за свій рахунок, оплати нам немає. Діти в нас є малолітні. Ми вимушені йти в безоплатну відпустку – бо немає чим платити нам зарплату. Якщо зараз не проголосують і не дадуть можливість нам робити далі  – то всі підуть по вулицях. Ходять бомжі – буде їх ще більше”, – говорить Світлана Гаврильченко, працівник ТОВ “Коменерго” Суми.

Їхній керівник вирішення ситуації бачить у підвищенні тарифів. Його запит підтримали 27 депутатів із 31 присутнього.

“Плачуть, просять зарплату, але я не можу дати її, бо немає прийнятого тарифу, якщо приймуть тариф – тоді Коменерго може працювати. Якщо тариф не приймуть в цьому році – то підприємство в наступному році вже не існуватиме. Тариф порахований 1450 гривень, а зараз ми платимо зарплату 3200. З яких грошей ми маємо платити. Я прошу міського голову, щоб він зібрав позачерговий виконком, сьогодні-завтра, але в цьому році”, – пояснює директор ТОВ “Коменерго-Суми”.

“Наразі не можу сказати, чи буде виконком чи ні, треба провести передвиконком і довести цю ситуацію до членів виконавчого комітету. Для того, аби внести зміни до тарифу, треба провести розрахунки. Прийняття рішення сьогодні не вирішить ситуацію. Це буде лютий місяць”, – каже Олександр Лисенко, Сумський міський голова. 

ТОВ «Коменерго» працює у Сумах з 2009 року. Обслуговують 2  з половиною сотні будинків. Востаннє тариф для них підвищували у серпні 2016.  Наразі за комунальні послуги ціна коливається від 2.30 до 2.60 за квадратний метр.

comments powered by HyperComments